Web-faqe per lendet e Psikologjise

Edona Berisha Kida


Site Owner
Joined Jan 27 2011
Actions
General Info

FEMALE
Germany
Friends (1)

Site Memberships

Web-faqe per lendet e Psikologjise

Recent Activity

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

49 Comments

Reply Fatbardha
7:49 AM on July 9, 2015 
Pershendetje profesoresh jam studente e programit fillor ne Prishtine. Kur do te dalin rezultatet e lendes psikologji e lojes te mbajtur me daten 07.07.2015 . Faleminderit per mirekuptim
Reply albiona dragaqina
7:35 AM on February 3, 2015 
Pershendetje Profesoresh jam studente e programit fillore ne Prishtine . Ne qe e kemi kaluar provimin a eshte e nevojshme me qene ne konsultime?
Reply Fatbardha
5:34 AM on February 1, 2015 
Pershendetje profesoresh, jam studente e fakultetit te edukimit programi fillor ne Prishtine. Me daten 31 janar e kemi pas provimin ne lenden "Psikologji e lojes" , doja ta di se kur do te dalin rezultatet nga kjo lende. Ju faleminderit per mirekuptim!
Reply nora
1:10 PM on November 9, 2014 
profesoresh kur dalin rezz e provimit te mbajtur me 02.11.2014 te programit fillor ne Prishtine ..?/
Reply nora
1:10 PM on November 9, 2014 
profesoresh kur dalin rezz e provimit te mbajtur me 02.11.2014 te programit fillor ne Prishtine ..?/
Reply nora
1:09 PM on November 9, 2014 
profesoresh kur dalin rezz e provimit te mbajtur me 02.11.2014 te programit fillor ne Prishtine ..?/
Reply morena qarri
4:27 AM on July 1, 2014 
profesoreshhh kur dalin rezulltatet e provimit te mbajtur dje ne gjakove me programin fillor te vitit te dyte ?
Reply Edoo
4:11 PM on June 11, 2014 
Pershendetje profesoresh , si je? , jam Edita Elshani programi fillor ne Prishtine , ende nuk e kam perfunduar nje provim te vitit te pare , deshta met pyet a kam mundesi me hy ne shtator ne lenden tende sepse kam degjuar nga disa koleg qe e ruan noten ? Mirupafshim .
Reply Edona Berisha Kida
4:17 PM on February 2, 2014 
Arlind kjo liste eshte sipas deklarimit te studenteve ne kolokfium se nuk kane te drejte te hyjne ne provim. Ju e dini se te gjithe ata studente qe kane deklaruar se nuk kane te drejte te hyjne ne provim por qe kane kaluar kolokfiumin, une ju kam mundesuar te hyjne edhe ne testin perfundimtar. Kjo liste eshte nga ajo kohe...por nese ketu ka student qe e kane likfiduar vitin dhe e kane paraqit provimin atehere emri i tyre do te thirret sipas fleteparaqitjeve me grupin e I-re. Pra keni parasysh grupi i dyte perbehet vetem nga studentet qe skane te drejte te hyjne ne provim por qe kane kaluar kolokfiumin dhe kjo mundesi eshte edhe nje ushtrim shtese per ata.
Reply Arlind Mehana
4:09 PM on February 2, 2014 
Profesoresh a eshte ne rregull kjo list ku jan te perzier emrat e studentave qe e kan lifidu vitin me ata qe nuk e kan likfidu , te lutem shiqo dhe tregona?


Grupi i II-te-Studentet qe kane kaluar kolokfiumin.
Data: 03.02.2014
Ora: 14:30-15:30
Salla: AM
1 Drenusha Kryeziu
2 Besartė Gashi
3 Ereza Gashi
4 Gentiana Hasanaj
5 Edona Sopa
6 Liridon Gashi
7 Blerta Berisha
8 Rrezarta Fazliu
9 Kastriot Shamolli
10 Drilonė Zeneli,
11 Blerina Gjinovci
12 Adeline Gerguri
13 Dafina Bardheci
14 Sevil Haxhija
15 Majlinda Kurti
16 Valbona Voci
17 Arberesha Banushi
18 Sahide Bushi
19 Fitore Sopa,
20 Ena Balaj
21 Shqipdona Berisha
22 Vjollca Agim Gashi
23 Nazife Preniqi
24 Gresa Dubova
25 Shkurte Doberdoli
26 Syzana Osmani
27 Lindita Tunaj
28 Mirlinda Xhata
29 Valentina Kastrati
30 Njomza Salihu
31 Albiona Dragaqina
32 Saranda Rashiti
33 Sarande Gorqaj
34 Trandafille Mustafa
35 Arzije Bajqinca
36 Fitore Gashi
37 Selvije Vitija
38 Arbenita Berisha
39 Floride Zogaj
40 Fatlume Zeqiri
41 Filiza Kabashi
42 Fortesė Kovaēi,
43 Liridona Osmani,
44 Egzon Karaqica
45 Alba Buleshkaj
46 Edona Raqi
47 Vjollca Mustafa
48 Habibe Krasniqi
49 Majlinda Rexha
50 Anita Nuradin Gashi
51 Edita Elshani
52 Besiana Kryeziu
53 Albulena Olluri
54 Donjeta Dragusha
55 Feride Berisha
56 Mirlinda Kurtaj
57 Donika Krasniqi
58 Haxhere Zejna
59 Festime Shaqiri
60 Bashkim Ismaili,
61 Malsore Morina,
62 Vjose Mustafa
63 Redona Bujupi,
64 Adelina Peci
65 Albiana Blakcori
66 Argurjana Alaj
67 Amire Berisha
68 Fatjona Alidemaj
69 Shqipdona Krasniqi
70 Kujtesa Sofi
71 Nazmije Vranovci
72 Samire Shala
73 Olta Parduzi
74 Jehona Kelmendi
75 Egzona Idrizi
76 Arjeta Fejzullahu
77 Greza Osmani
78 Arjana Blakaj
79 Albulena Baliu
80 Ariana Haxhimusa
81 Drilona Aliu
82 Jalldeze Gegaj
83 Miloti Musliu
84 Valdete Segaqa
85 Argenita Morina
86 Luljeta Seferi
87 Liridone Bardhi
88 Mirjetė Begaj,
89 Teuta Sfishta,
90 Valmire Revuēi,
91 Dafine Latifi
92 Valmir Ademi
93 Argjend Veliqi
94 Sidorela Hetemaj
95 Shaip Morina
96 Flamur Syla
97 Adelina Syla
98 Valmire Ēoku
99 Dafina Miftari
100 Rina Babatinca
101 Burbuqe Kiqina
102 Shkurte Musliu
103 Valmira Izlamaj
104 Albulena Kiqmari
105 Kanita Toqani
106 Kaltrina Sylkaj
107 Natyra Rexhepi
108 Fitore Ademaj
109 Bahtie Llugaliu
110 Nora Muqa
111 Besa Rashiti
112 Jehona Emini
113 Qendresa Tahiri
114 Fitore Abazi
115 Aferdita Haziraj
116 Blerina Izmaku
117 Modesta Nocaj
118 Xhyla Mangjolli
119 Egzona Avdullahu,
120 Ibadete Alihajdaraj
Reply Edona Berisha Kida
1:34 PM on February 2, 2014 
Po
Reply Erion
1:30 PM on February 2, 2014 
Prof. e nderuar, a i ke vleresuar esete sepse shume kolege me kane shtyre te ju pyes, deshirojne te dijne se a do te ju shtohen piket ne provim nese vleresohet eseja mire. A do te kene pergjigje per ese? Ju faleminderit.
Reply Edona Berisha Kida
11:54 AM on February 2, 2014 
Besa kur ke hy ne kolokfium nuk e ke shkrar fare nese ke te drejte te hysh ne provim apo jo. Pikerisht kjo eshte aresyeja pse nuk te ka dale emri...une kam llogarit qe ke te drejte dhe se do e paraqitesh provimin...tani smund te bejme asgje ne kete drejtim...sukese heren tjeter.
Reply Besa Osmani
7:33 AM on February 2, 2014 
Profesoreshe une jam me - 1 provime ,por kollefiumin e kam kalu , ktu ne list ka studenta qe jam me -3 provime edhe ju ka dal emri a mu nuk me ka dal pse ka ndodh kshtu?
Reply Edona Berisha Kida
6:08 PM on February 1, 2014 
Jo nuk mundesh Besa...duhet te kete nje aresye qe ste ka dale emri ne liste. Kushdo qe vjen pa emer ne liste nuk mund te hyje ne provim. Nese e ke emrin ne lsiten e fleteparaqitjeve qe jane te referentat atehere do te kesh mudnesi te hysh...pra lexoje dhe nje here njoftimin.
Reply Besa Osmani
5:58 PM on February 1, 2014 
pershendetje profesoresh deshta me te pyte une e kam kalu kollefiumin po emri sme ka dal ne listen per me hy ne provim , a paraqet ndonje problem , a mundem me hy ne provim tash ?
Reply Elezaj
4:03 PM on January 13, 2014 
Pėrshendetje,jam Igballe Elezaj nese ka mundėsi njė sqarim per ne qė e kemi kalu kollekfiumin e parė,po qė e kemi edhe nga njė provim nga viti i parė.Pra a na lejohet tė mbajm provimin,tė pėrshendes klm.
Reply lendita
1:27 PM on January 7, 2014 
edona jom lendita gjikolli qe ka mundsi me ma jep adresen e gmail.com se nuk jom ka ta gjej e dashta me ta qu nje ese ???!
Reply Haxhere
2:23 PM on December 26, 2013 
pershendetje profesoresh, kisha pas deshire me me ndihmu ne lidhje me ese, nuk po e di ku mundem te marr ndonje informate apo ndonje shembull si duhet te behet eseja,tung
Reply samira_bs
4:07 AM on February 5, 2013 
profesoresh,jam studentja samire shala nga programi fillor,ta kom dergu linkun ne adres tende a mundesh me mkonfirmu tash diqka,te pershendes qao.